Lekarze stomatolodzy

LUIZA ĆWIERZ-DRABEK - lekarz dentysta, ortodonta
Absolwentka Akademii Medycznej im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie , specjalizuje się w ortodoncji. Jest wyjątkowo wrażliwa i pełna poczucia humoru. Dla każdego pacjenta ma czas, każdego spokojnie wysłucha. Jest wspaniałym fachowcem, stosującym najnowsze rozwiązania w dziedzinie ortodoncji. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach stomatologicznych. 

ELIZA  WICHROWSKA lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku,  specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej. Pracuje w naszej przychodni od początku jej powstania.
Jest miłą i komunikatywną osobą, wyróżniającą się wyjątkową delikatnością i troską o pacjenta.

EDYTA MORO  lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku, wieloletni pracownik naszej przychodni, charakteryzująca się ogromną cierpliwością i wewnętrznym spokojem, które udzielają się wszystkim jej pacjentom.

RENATA OSTROWSKA lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie,  wybitna specjalistka, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jej specjalność to stomatologia zachowawcza i protetyka, a dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany i na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.

IWONA DROBNICKA lekarz dentysta   
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, w naszej przychodni ma wyrobioną "markę". Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozwiązać każdy problem szybko i bezboleśnie. Szeroko polecana przez swoich pacjentów. Uwielbiają ją najmłodsi pacjenci naszej przychodni.

EDYTA JAWORSKA doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii stomatologicznej
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, od wielu lat związana z naszą przychodnią. Cieszy się dużą sympatią wśród naszych pacjentów. Ekstrakcja zęba  w tak fachowym wykonaniu to jak dla iluzjonisty wyciągnąć białego królika z rękawa.

ANNA BYŚKO lekarz dentysta  
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, jest bardzo lubiana przez naszych najmłodszych pacjentów i tych tylko „trochę starszych”. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała zwłaszcza dla tych, którzy "boją się" wizyty u dentysty. Zawsze uśmiechnięta "zaraża" optymizmem.

BARTOSZ LEOŃCZAK lekarz dentysta
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pochodzi z rodziny o tradycjach lekarzy stomatologów, energiczny i dokładny. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Każdy czuje że jego przypadek jest najważniejszy.

MACIEJ JEZIORSKI lekarz stomatolog, implantolog
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, lekarz z dużym doświadczeniem, przyjazny każdemu pacjentowi, każdego pacjenta obejmuje specjalną opieką, wytłumaczy i doradzi, dokładny i precyzyjny chociaż nie naprawia szwajcarskich zegarków, a wszczepia implanty i ma na swoim koncie już ponad 800 wszczepionych implantów.

NASZE MENU

REJESTRACJA
TELEFONICZNA
(22) 424 99 09
(22) 424 99 10
GSM: 509 831 621
poniedziałek-piątek 9.00-20.00
sobota 9.00-14.00
e-mail: kontakt@terkommed.pl