Jak wybrać odpowiedni aparat dla osoby dorosłej?

26 październik
photo

Dzisiaj jest wiele możliwości, jeśli chodzi o idealnie proste zęby. Jeżeli komuś na tym zależy, bardzo dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w aparat ortodontyczny...

 Co niektórzy jednak się tego wstydzą, ale to nic straconego, bo obecnie te aparaty, które mają metalowe zamki, nie są jedynym rozwiązaniem. Dzisiejsza stomatologia pozwala na znacznie więcej możliwości, dlatego nie ma się czym martwić.

Piękny uśmiech u dorosłych!Często bywa tak, że dorośli chcą zrobić coś ze swoimi zębami w nieco późniejszym czasie, dlatego wiele osób decyduje się na aparat po 30-40 roku życia. Nie trzeba się przejmować tym, że zbyt późno pomyślało się o własnych zębach, bo nie ma ustalonej granicy wieku, jeśli chodzi o aparat ortodontyczny.

Poznaj rodzaje aparatów ortodontycznych!Spoglądając na możliwości, dzięki którym uzyskamy idealny uśmiech… mamy w czym wybiera. Oto kilka z nich:

Aparat ligaturowy – jest on wyposażony w zamki, ligaturę i łuki. Charakteryzuje go także wykonanie ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości. Metalowe zamki osadzone są na cienkim druciku i przylegają do zęba.

Invisalgin – są to ruchome aparaty w postaci nakładek, które zostały wykonane z plastiku

- Aparat bezligaturowy – ten typ jest bardzo podobny do aparatu ligaturowego z tą różnicą, że zamiast metalowych drucików posiada gumowe złączenia.

- Aparat lingwalny – ten aparat różni się nieco bardziej od pozostałych, gdyż jest zakładany na tylną powierzchnię zębów. Takie rozwiązanie należy do tych bardziej komfortowych, bo aparat nie jest na widoku.

Dbaj o swoje zęby, bo to one nadają Twojemu uśmiechowi prawdziwego blasku. Tak niewiele do tego potrzeba, a można tyle zyskać.
REJESTRACJA
TELEFONICZNA
(22) 424 99 09
(22) 424 99 10
GSM: 509 831 621
poniedziałek-piątek 9.00-20.00
sobota 9.00-14.00
e-mail: kontakt@terkommed.pl